Zabiegi z wykorzystaniem urządzeń

AQUAMETIQ HYDRA PRIME

 

To innowacyjna metoda wieloetapowego oczyszczania skóry.
Aquametiq Hydra Prime - świetnie oczyszcza skórę powodując głęboką eksfoliację dzięki uwodornionej wodzie osmotycznej ale też dzięki specjalnym lotionom kwasowym dobranym indywidualnie do potrzeb skóry. Aktywny wodór, jako najmniejszy i najlżejszy pierwiastek przenika do głębokich struktur skóry, oczyszczając ją na poziomie komórkowym. Pozwala to na eliminowanie wolnych rodników, które przyczyniają się do przedwczesnego starzenia się skóry.
Oczyszczanie wodorowe dogłębnie oczyszcza, nawilża i rewitalizuje skórę , ponadto doskonale ją dotlenia i odżywia, dzięki czemu zyskuje blask i zdrowy koloryt. Zapewnia także eliminację zaskórników i zwężenie rozszerzonych ujść gruczołów łojowych. Zabieg pomoże również złagodzić stany zapalne skóry i znormalizować wydzielanie serum, rozjaśni przebarwienia. Regularne stosowanie powoduje efektywną walkę z trądzikiem.

Kolejnym (opcjonalnie) etapem zabiegu jest zastosowanie mikroprądów wprowadzających składniki aktywne ampułek w odpowiednie warstwy skóry.

Zabieg wykańczany jest głowicą „Thermal Jadeit Conduction ” z naturalnym kamieniem jadeitu który od tysięcy lat ceniony jest za lecznicze właściwości. Dzięki indukcji energii termicznej z naturalnym jadeitem następuje regeneracja i wzmocnienie włókien kolagenowych w skórze.

Zabieg jest dedykowany dla każdego rodzaju skór, nawet najbardziej delikatnych , cienkich i wrażliwych.


WSKAZANIA:

  • skóra zanieczyszczona, łojotokowa z rozszerzonymi ujściami gruczołów łojowych
  • skóra dojrzała, niedotleniona, z brakiem napięcia i elastyczności
  • hiperkeratoza (nadmierne rogowacenie naskórka)
  • zmiany po trądzikowe / przebarwienia, blizny/
  • przygotowanie do zabiegów medycyny estetycznej