Zabiegi z wykorzystaniem urządzeń

Żelazko przeciwzmarszczkowe i antycellulitowe

- to rewolucyjne i zaawansowane urządzenie do walki ze zmarszczkami,brakiem jędrności skóry, cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej i niedoskonałościami sylwetki. W swoim działaniu wykorzystuje synergię trzech aktywnych energii oddziałujących bezpośrednio na tkanki, dzięki czemu rezultaty są zdumiewające i co najważniejsze – możliwe do osiągnięcia w krótkim czasie.

Trzy metody zastosowane jednocześnie oddziałują na mięśnie, skórę i układ limfatyczny;

- Lipodermologia - wykorzystuje ciśnienie, które rozbija i rozmasowuje twarde złogi cellulitu oraz pobudza pracę układu limfatycznego, stymuluje wydalanie nadmiaru płynów z organizmu (znikają obrzęki), usuwa toksyny przyspieszając przepływ płynów limfatycznych między węzłami chłonnymi oraz działa ujędrniająco i drenująco.

- Elektrostymulacja - pobudza mięśnie do pracy, dzięki czemu kształtuje je, wzmacnia oraz zmniejsza uczucie napięcia, a także zapewnia lepsze ukrwienie i dotlenienie skóry.

- Chromoterapia LED - to leczenie światłem. Terapia zakłada, że nasz organizm silnie oddziałuje na światło o określonej długości fali. Naświetlanie ciała odpowiednim kolorem (żelazko umożliwia wybór 7 kolorów, w zależności od wykonywanego zabiegu) wpływa na nasz stan psychiczny i fizyczny. Taka terapia oddziałuje korzystnie na metabolizm komórkowy, syntezę kolagenu, działa regeneracyjnie i wspomaga leczenie uszkodzonych komórek.

Zalety zabiegu :

- zdrowotne:
usuwa toksyny z organizmu, zapewnia skuteczny drenaż limfatyczny, usprawnia krążenie krwi, dotlenia komórki, łagodzi napięcia mięśniowe, wzmacnia mięśnie, pobudza procesy regeneracyjne organizmu, wspomaga metabolizm, co przyśpiesza redukcję tkanki tłuszczowej, reguluje procesy trawienne, stymuluje syntezę kolagenu, nawilża głębokie partie skóry, co działa przeciwstarzeniowo;

- kosmetyczne:
redukuje cellulit, wyszczupla i modeluje sylwetkę, ujędrnia ciało (brzuch, uda, pośladki, ramiona, biust), usuwa obrzęki i opuchlizny ciała, wygładza skórę,spłyca zmarszczki i blizny, liftinguje i poprawia owal twarzy, poprawia elastyczność,koloryt i ogólną kondycję skóry delikatnie stymuluje mięśnie twarzy, wzmacnia je, regeneruje, poprawia ich ukrwienie odżywia i dotlenia skórę poprzez pobudzenie układu limfatycznego oraz stymulację cyrkulacji krwi dzięki lepszemu ukrwieniu preparaty i kosmetyki przeciwzmarszczkowe stosowane po zabiegu lepiej się wchłaniają Efekt działania żelazka opiera się na szybkiej mikropulsacji 50-200 razy na sekundę, dzięki czemu następuje stymulacja nerwów i pobudzenie mięśni do pracy. Zabieg można stosować na twarz i dekolt, czyli w miejscach, gdzie najbardziej widoczne są oznaki starzenia się skóry.

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU:

 1. zastawka serca, choroby serca, zawał, zakrzepica – nie korzystamy wtedy z mikrostymulacji
 2. cukrzyca- jeśli pacjent zażywa insulinę wymagana jest pisemna zgoda lekarza
 3. protezy metalowe- nie wykonujemy mikrostymulacji w obrębie protez
 4. dolegliwości związane z nerkami i wątrobą – wymagana pisemna zgoda lekarza
 5. epilepsja, ciąża, poronienie – zakaz wykonywania zabiegu
 6. kruchość naczyń krwionośnych, żylaki- nie wykonujemy masażu Vacum
 7. przepuklina – wymagana zgoda lekarza
 8. nadczynność lub niedoczynność tarczycy – można wykonywać zabieg przy ustabilizowanym stanie pacjenta
 9. skóra- rany, owrzodzenia, uszkodzenia skóry- nie wolno wykonywać zabiegu
 10. choroby nowotworowe
 11. nadciśnienie lub bardzo niskie ciśnienie (po konsultacji z lekarzem)
 12. nne poważne choroby – po konsultacji z lekarzem

Zalecana ilość zabiegów:

 • początkowo 2-3 zabiegi tygodniowo
 • następnie 1 zabieg w tygodniu
 • dla podtrzymania efektów 1-2 zabiegi w miesiącu
 • zaleca się wykonanie 2 serii w roku
 • seria: 5-15 zabiegów (ustalana indywidualnie w zależności od kondycji skóry)